Kurumsal

1995

Since

MAXLEN YATAK MEKANİZMALARI

Kuruluşumuz, mobilya sektöründeki ürün grubumuzda ahşap ile bütünleşen modüler mobilya sistemine uygun mekanizmaları Ar-Ge çalışmalarıyla tasarlayıp üretmektedir. Ürünlerimiz %100 yerli tasarım ve üretimle hayata geçirilmektedir.

Günümüzde yaşam alanları giderek küçülmekte, bu nedenle maksimum alan tasarrufu sağlamak kaçınılmaz hale gelmiştir. Maxlen Mobilya, mekanizmalarıyla fonksiyonelliği ön planda tutarak duvar yatakları, açılır-kapanır ve katlanabilir akıllı mobilya modelleri ile projelerde, iş yerlerinde, çocuk ve genç odalarında, otellerde, öğrenci yurtlarında, konteynerlerde, gemilerde, yatlarda ve çalışma masalarında uzun ömürlü hareketli mobilyalarla yaşam alanlarını genişletmek için pratik ve uzun ömürlü sistemleri ve mekanizmaları mobilya üreticilerine hazır olarak sunmaktadır.

İş hizmetlerinde, kolay, hızlı, kaliteli ve ekonomik bir yaklaşımla dünya genelindeki mobilya üreticilerine ürünlerini ulaştırma ve pazarlama konusunda çaba göstermekteyiz.

Tescilli patent ve faydalı model statüsünde olan ürünlerimizi AR-GE çalışmalarıyla sürekli geliştirerek, tüketici, satıcı, ve mobilya üreticileriyle iş birliği yapmaya açık özel ölçü çalışmalarımızla kurumsal bir yapıya ve kalite değerlerine hızla ulaşmaktayız.